STUUDIO AVAME ESMASPÄEVAL, 18. MAIL!

Hea stuudio sõber,

minul on heameel Sind teavitada, et juba täna, esmaspäeval, 18. mail avame taas koos Katja Loide Pilates Stuudio uksed. Ootan Sind treeningusse kui oled täiesti TERVE  ja loodan väga Sinu hoolivale suhtumisele!
Rühmatreeningute maksimaalne  mahutavus on 5 inimest matil ning 1 inimene seadmetel. Mattide asukohad on märgitud põrandale kleepsuga. 

Mõned olulised näpunäited:
* Käte desinfitseerimisvahend stuudios on olemas.
PALUME Pilatese rühmatreeningutes kasutada isiklikku treeningrätikut või treeningmatti stuudios oleva Pilatese mati saab soovi korral asetada iskliku mati alla. Soovi korral võid kasutada seadmetreeningus ka kindaid, mis on stuudios on olemas.

Toon mõne näidise stuudiosse ka.
* palume kõiki treeningvahendeid peale treeningut hoolikalt puhastada paberiga või puhastuslapiga  ja desinfitseerimisvahendiga. Puhastuslapid on ühekordseks kasutuseks ning lähevad peale kasutust pessu,
* treeningplaanis on treeningute vahel vähemalt 15- minutilised pausid, et saame muretult osalejaid vahetada ning ruume tuulutada,
* treeningute registreerimiseks kasuta stuudio tunniplaani 
* lisaks  tavapärastele rühmatundidele jätan tunniplaani mõned  online- individuaaltreeningud, mille kohta leiad info stuudio kodulehe tunniplaanist.

OOTAN SIND VÄGA!!!

Sinu Katja Loide Pilatese Stuudio õpetaja