PILATESE ÕPETAJA TEEKOND

Minu teekond Pilatese juurde algas 15 aastat tagasi. Alustasin, nagu paljud teisedki aeroobikajuhendajana ja läbisin enamus etapid, mida fitnessmaailm võib pakkuda. Tänaseks olen jõudnud aeroobikatreenerist, hingamisterapeudist, täiskasvanute koolitajast, projektijuhist ja spordiklubi juhatajast Pilatese õpetajani.

Pidev töö inimestega on andnud mulle võimaluse jälgida, kuidas teooria töötab praktikas. Praktika on andnud kogemusi. Ja kogemused võimaldavad näha.
4 aastat tagasi juhtus minuga õnnetus ja mul oli vaja leida selline programm, mis aitab traumast taastuda. Oli suur soov ennast ise aidata. Ühe sõnaga otsisin silda, mis seob kahte kallast: füsioteraapia ja õnnelik, valuvaba elu. Nii tuligi 2014. aastal Pilates minu ellu ja tänaseks on saanud sellest elukutse ja igapäevane tegevus.

Miks just Pilates?
Sest Pilates on ainuke fitnessprogramm, mis on rehabilitatsiooni taustaga. See on usaldusväärne ja teaduslik töövahend keha parandamiseks ja just see teebki programmi geenialseks.
Kahjuks ei ole kõik inimesed teadlikud sellest, mis on tõeline Pilates.
Minu eesmärk on anda inimestele unikaalsed teadmised sellest treeningsüsteemist ja läbi selle tõsta üldist Pilatese taset ning inimeste elukvaliteeti meie Ida- Virumaa piirkonnas.
Aastast 2014 tegelen ainult Pilatesega. Minu esimene õpetaja ja kaasteeline Pilatese juurde jõudmisel on Kaisa Marran, kes on üks Pilatese meetodika Eestisse maaletooja ja pühendunud arendaja. Temast saate rohkem lugeda siin :http://www.kaisamarran.com/

 

Olen abielus. Perekonnas elamine õpetab nägema seda, mis on elus tõeliselt väärtuslik, millel on sisu ja kaalu.”

Head liikumishooaega ja peatse kohtumiseni!