Tundide kirjeldus

” Liikumine on eluoluline projekt, mille peaks liikumisspetsialistide hinnangul ette võtma iga inimene. Füüsiline heaolu on õnne alus. Valuaistingud pärsivad tavaliste toimetuste tegemise võimekust ja oma keha tundma õppimine läbi liikumise aitab igast uuest valuilmingust kergemini jagu saada.” – Kaisa Marran

Katja Loide Pilates Stuudio pakub klassikalise pilatese meetodi põhinevaid skeletilihassüsteemi teraapiat  nii individuaalselt, duo- seansid kui ka väikestes rühmades. Stuudio ajakava on planeeritud võimalikult mitmekülgne, et sobiva teenuse leiaks iga huviline.

Kui sa pole varem pilatesega kokku puutunud ja soovid teada, kas see võiks sulle sobida, siis kutsume sind prooviseansile! Loe alustamise kohta lähemalt siit 

Eraseansile tulles soovitame panna selga mugavad trenniriided, mis on ümber keha. Siis saab õpetaja sind paremini juhendada ja vajadusel asendeid korrigeerida.

Individuaalsed ja duo- seansid

Kuigi oleme harjunud pigem treenima rühmatrennides, näitab praktika, et kõige suurem areng toimub just individuaalsetes tundides.

Individuaalsetel  ja duo-tundidel tegeleme personaalselt sinu kehalise vormi parandamisega. Seansid toimuvad matil ja seadmetel.

Proovitreening 50-55 minutit

Alustame tutvustusreeninguga!
Treener tutvustab meie stuudiot kahe valgusküllase ja hubase saaliga, mis on varustatud uuenduslike Pilatese seadmetega. Aitab Sinu treeningute eesmärke täpsustada läbi terviseküsimustiku täitmise. Samuti viib liikumisdiagnostika ja sissejuhatava treeningu läbi.
Järgmisena saate soovitusi edasiste treeningute, regulaarsuse ja koormusmäära kohta

Soovid alustada? Kirjuta meile pilates@katjaloide.ee

 SOLO Personaaltunnid seadmetel Tower /Reformer/Tool/Barrel, low-high Chair

õpid sa tundma oma keha nagu ei kunagi varem.  Õpetame sind kasutama jõukeskme lihaseid ja pilatese ühendusi ning tutvustame harjutusvara. See on kõige efektiivsem võimalus tunnetada erinevust ja näha muutusi oma kehas!

SOLO tund sobib sulle eriti hästi

  • kui soovid personaalset lähenemist
  • sa pole ammu teraapias käinud
  • tahad pärast pikka pausi uuesti oma keha liikumisega algust teha
  • sul on vigastus, millest soovid kiiremini taastuda

Individuaal- ja duo- seansidel lähtume iga kliendi keha ja meele vajadustest, eeldustest ja võimetest. Valime sinu vajadustele vastavad  harjutused, seadmed ja väikevahendid ning saad kõiki harjutusi teha õpetaja personaalsel juhendamisel, sulle sobivas rütmis ja tempos. Kõige selle eesmärgiks on, et õpiksid end liikuma turvaliselt, endale liiga tegemata, oma nõrku piirkondi tugevdades ja pinges piirkondi järk-järgult vabastades. Eraseanss pakub lõputut potentsiaali tegeleda oma kehaga.

SOLO eraseansid on suunatud jalgade, käte, selja ja keha keskosa treenimisele, kasutades erinevaid seadmeid  ja raskusi. Tund keskendub keha keskosale ja vormib tervet keha. Harjutused arendavad koordinatsiooni ja suurendavad alakeha rasvapõletust.

Meie stuudio õpetaja Katja Loide on läbinud mitmeid treeningprogramme, mida ta kombineerib oma isikliku kogemusega. Katja teab, kuidas lugeda just sinu keha ning kuidas panna kokku spetsiaalselt sulle mõeldud harjutuste plaan, mis vastab sinu vajadustele ja aitab sul jõuda soovitud eesmärkideni.

Broneeri eraseanss siin.

Tutvu hinnakirjaga .

DUO MAT sessioon

DUO MAT sessioon on kohandatud pilatese tund kahele. See on personaalne privaattund, mida saad jagada oma hea sõbra, partneri või kolleegiga. DUO tund sobib ideaalselt ka meestele!

Miks on DUO sessioon kasulik?

  • Harjutades partneriga, on sinu motivatsioon kõrgem.
  • Uuringud on tõestanud, et paarilisega trennis käies on ka kaalukaotus suurem.
  • Võrreldes privaattundiga säästad sa raha, samas pakub ka DUO-tund sulle täit personaalset tähelepanu ja õpetajapoolset juhendamist.
  • Tulge koos partneri või lähedase sõbraga ja nautige ühist aega! Lahkute stuudiost rõõmsate ja puhanutena.

DUO-tund on suurepärane valik, kui sa ei saa endale privaattundi lubada, kuid soovid teha trenni klassikalistel pilatese seadmetel. Kahekesi tundi tulles saate kulusid jagada, kuid kasu on sama (või isegi suurem). Lihtsalt leia omale tundikaaslane – sõber, abikaasa või kolleeg – ja tule tee proovi! Garanteerime, et DUO-tund on lõbus ja efektiivne.

DUO- tundi tulles veendu, et sinu kaaslane oleks sama pühendunud nagu sina. Kui kaaslane ei saa tulla või tühistab tunni, siis pead ka sina seanssi tühistama või maksma privaattunni hinna.

Broneeri DUO- tund siin.

Tutvu hinnakirjaga .

Rühmatreeningud

Pilatese rühmatreeningud toimuvad väikestes gruppides, et tagada iga tunnis osaleja jaoks maksimaalne kasu. Ühes tunnis saab korraga osaleda 7-10 inimest. Tunni kestvus on 55 minutit. Treeningud toimuvad Toila SPA-s ja Jõhvis (vaata täpselt toimumise kohta kalendrist (link tunniplaanile)).

Pilates MAT F & Props 

foundational/algtase

Baastasemel pilatese treening eeldab sõnavara, põhiharjutuste ja kehaasendite tundmist. Treeningute käigus tekib arusaam harjutuste järjekorrast, hingamistehnikatest ja terviklikust treeningsüsteemist. Baastreeningus tehakse ettevalmistavaid harjutusi MAT L1 tasemele jõudmiseks. Enne Pilates MAT F treeningus osalemist on soovituslik võtta mõned individuaaltunnid stuudios, et saada paika kehaasend. Treening sobib kergemat ja lihtsamat koormust soovivale pilatese harrastajale. Tunnid toimuvad matil, lisaks kasutame väikevahendeid (kummilint, vahtplastist rullid, pallid, pilatese rõngas, pulk).

Vaata tunniplaani .

Tutvu hinnakirjaga .

Tule omanda õige pilatese tehnika! Kõiki MAT tundides tehtavaid harjutusi saab hiljem edukalt praktiseerida ka iseseisvalt kodus!

Pilates MAT L1 & Props 

kesktase

Siin tunnis teeme vähem baasharjutusi ja keskendume rohkem pilatese põhiharjutustele. Eesmärgiks on saavutada harjutuste tegemise sujuvus. Tund sisaldab 25-30 põhiharjutust matil, mille sooritamiseks on tihti abiks erinevad vahendid (kummilint, vahtplastist rullid, pallid, pilatese rõngas, pulk). Tund on intensiivne ja tempokas. Osalemiseks on soovituslik läbida esimesed tunnid individuaalselt või osaleda Pilates MAT F taseme tundides.

Vaata tunniplaani .

Tutvu hinnakirjaga .

Pilates MAT L2 & Props

edasijõudnud

Edasijõudnute tund on mõeldud neile, kellel MAT L1 taseme harjutuste sooritus vastab kõigile pilatese printsiipidele. Harjutused on raskemad kui L1 tunnis, seetõttu suureneb ka tunni intensiivsus. Kokkupuude matiga väheneb – harjutame maakülgetõmbejõule vastutöötamist.

Vaata tunniplaani.

Tutvu hinnakirjaga.