Õpetajad

Pilatese Stuudios tunde juhendab Katja Loide igapäevaselt individuaal- ja rühmatundid ja on väga mitmekülgse ja staažika juhendajapagasiga.

Katja on läbinud kogu Corpus Pilates koolitusprogrammi Corpus Pilates Comprehensive Studio Teacher ja täiendanud oma teadmisi rahvusvaheliselt tunnustatud esimese pilatese generatsiooni õpetaja Lolita San Miguel rahvusvahelises programmis. Alates oktoobrist 2022 läbib  Polestar Pilates koolitusprogrammi. Katjal on Täiskasvanute õpetaja VI tase ja ta on hingamise terapeut. Katja nimetab end elukestvaks õppijaks.

Minu teekond Pilatese juurde algas  15 aastat tagasi. Alustasin, nagu paljud teisedki aeroobikajuhendajana ja läbisin enamus etapid, mida fitnessmaailm võib pakkuda. Tänaseks olen jõudnud aeroobika -, Bodybalance -, Bodypump treenerist, hingamisterapeudist, täiskasvanute koolitajast, liikumisarvi instruktorist, projektijuhist ja spordiklubi juhatajast Pilatese õpetajani.

Minu eesmärk on jagada inimestega unikaalseid teadmisi pilatese skeletilihassüsteemist, mis on kehalistel harjutustel baseeruv füüsiline teraapia vorm, ja läbi selle tõsta üldist pilatese taset ning inimeste elukvaliteeti meie Ida-Virumaa piirkonnas.

Olen abielus. Perekonnas elamine õpetab nägema seda, mis on elus tõeliselt väärtuslik, millel on sisu ja kaalu.

Aastast 2014 tegelen ainult Pilatesega. Minu esimene õpetaja ja kaasteeline pilatese juurde jõudmisel on Kaisa Marran, kes on üks pilatese meetodika Eestisse toojaid ja selle valdkonna pühendunud arendaja. Temast võid rohkem lugeda siit.  Septembrist 2019 töötan Tallinnas, Kaisa Marran Pilatese stuudios – Pilatese nooremõpetajana.

Et saada paremaks pilatese õpetajaks, jätkasin oma pilatese teadmiste täiendamist Rootsis  meisterõpetaja juhendamisel Deborah Lessen.

Pilates on sobiv nii naistele, meestele kui lastele. Iseenda kogemuse põhjal saan kinnitada, et see on abiks mitmete terviseprobleemide korral, samuti nende ennetamisel!

Kohtumiseni Pilatese tundides Ida- Virumaal, Jõhvis , Toila SPA Hotellis  ja Tallinnas,  Kaisa Marran Pilates Stuudios! — Katja Loide – pilatese õpetaja