Meist

Tere tulemast Katja Loide Pilates Stuudiosse! See on esimene professionaalne pilatese stuudio Ida- Virumaal. Pakume pilatese tunde klassikalisel meetodil – nii nagu pilatese looja Joseph Pilates need kunagi välja töötas. Meie kogukonda on oodatud kõik pilatese-huvilised! Tegutseme alates aastast 2015.

Klassikaline pilates on suurepärane „ravim“ keha funktsionaalse liikumise ja anatoomilise võimekuse taastamiseks, seda sõltumata vanusest!

Meie stuudio missiooniks on sulle pakkuda individuaalset pilatese ravimit, mis põhineb juhendatud harjutustel ja liikumisel! Aitame sul pilatese kaudu õppida paremini tunnetama oma keha, läbi mille suureneb sinu õnnetunne ja enesega rahulolu. Tulemusi hakkad tundma juba 3 kuuga!

Rühmatreeningutes sooritame harjutusi matil ja kasutame abivahenditena kummilinti, vahtplastist rulle, palle, pilatese rõngaid, pulki jne. Individuaal ja DUO-tunde pakume spetsiaalsetel pilatese seadmetel, mis võimaldavad eesmärkideni jõuda tervelt 10 korda kiiremini!

Meie stuudio ruumid asuvad Jõhvis aadressil Pargi 27. Lisaks viime treeninguid läbi Toila SPA-s.

Jõhvi stuudios on 2 eraldi saali – väikevahenditega varustatud valgusrikas saal rühmatreeninguteks ja eraldi saal pilatese masinatel treenimiseks. Toila SPA-s pakume rühmatreeninguid 1x nädalas, pärast mida saad lõõgastuda SPA-s või Wellness Keskuses.

2023 aastal Leader toetuse abil soetati pilatese treeningkeskuse vahendid eesmärgiga arendada pilatese ravimeetodeid Ida-Virumaal. Treeningkeskus võimaldab pilatese ravimeetodiga aidata suuremal hulgal inimestel saada leevendust või ravi oma tervise muredele.

Tutvu lähemalt treener Katja Loidega.
Loe, mis on Pilates.
Vaata, milliseid treeninguid me pakume.
Tutvu tunniplaaniga.